ETKİLERİ -

Bir Damla Ejderha Kanı Reçinesi, Üzüm Çekirdeğinden %76 ve 3 Adet Elmadan Daha Fazla Antioksidan Değerine Sahiptir ! Vücudumuz tarafından üretildiği gibi dışarıdan gıda yoluyla da alınır. Dışarıdan gıda yoluyla alınan en önemli Antioksidanlar A, C, E vitaminleridir. Bu kimyasallar vücuda alındıklarında metabolik faaliyetler sonucu oluşan serbest radikallerin oluşumunu önler. Serbest radikallerin hücreye zarar vermesini engelleyen Antioksidanlar böylece yaşlanmanın olumsuz etkilerini de geciktirici özelliğe sahiptir.

Antioksidan ve Cilt Bakımı

Antioksidanlar vücudumuzdaki hücreleri koruyarak, temel kökten meydana gelen zararları etkisizleştirmeye yardım eder. Temel kökler ise vücut oksijen kullandıkça oluşur. Güneş ışığından korunmamak, sigara içmek ve diğer kirlilikler vücudumuzun temel köklerini azaltarak, Antioksidanları azaltmasını yol açar.

Temel kökler, birleşmemiş elektron bileşikleridir ve diğer sağlıklı moleküllerden elektron çalmaya çaba sarf ederler ve buda vücudumuza zarar verir. Yaşlanma, kanser, kardiyovasküler ve kronik hastalıklara yol açar.Araştırmalara göre, Cilt Antioksidanları yiyecek veya takviyelerden alan son organdır. Çoğu Cilt Bakım şirketleri cildimize direk uygulayabileceğimiz Antioksidan malzemeleri içeren ürünleri geliştirmektedir. Bu tropikal ürünler; güneş, iklim, rüzgar, kirlilik vs etkenlerin vereceği zararları engellemeye ve tamir etmeye yardımcı olur.

 

Her ne kadar tropikal Antioksidanlar çevresel zararları iyileştirmeye yardımcı oluyor diye görünse de yaşlılığı geciktirici ve kırışıklıkları engelleyici özelliği de vardır. Ayrıca Akne ve diğer bakteri enfeksiyonlarının tedavisini de yardımcı olur.

 

Vitamin C

Çizgi ve Kırışıklıklarla savaşmaya yardımcı olur. Ek olarak UV zararlarından korur ve kolajen üretimini destekleyerek cilde yardımcı olur. Vitamin C içeren ürünler cildinizin daha pürüzsüz ve dayanıklı görünmesini sağlar.

 

Vitamin E

Cildin yaşlılık iz ve lekelerinden korunmasına yardımcı olur. Bir çok cilt bakım ürün ve losyonlarında bulunan Vitamin E aynı zamanda cildin nemi tutmasını sağlar.

Ayrıca bu iki Vitaminler cildinizin üst cilt tabakasının (Epidermis) yenilenmesini de sağlar!

Ejderha Kanı Reçinesi ve Üzüm Çekirdeği Antioksidan değeri karşılaştırma

İstanbul Üniversitesinin araştırmalarından alıntı: Üzüm Çekirdeği Antioksidan değeri: ” Yapılan analizler sonucunda koyu renkli üzüm çeşitlerinin Antioksidan bakımından zengin olduğu görüldü. Araştırmada ayrıca çekirdekte, etli kısma göre Antioksidan kapasitesinin daha yüksek olduğu belirlendi.Üzüm çekirdekleri içerisinde en yüksek Antioksidan kapasiteyi Öküzgözü türü çekirdeği 1651.10 μmol/g olarak tespit edildi. Kaynak: İstanbul Üniversitesi “

 

Ejderha Kanı Reçinesi üzerinde yapılan araştırmalar Ejderha Kanı Reçinesinin dünya da tespit edilen en yüksek Antioksidan değerine sahip nadir bulunan bitki türlerinden olduğunu kanıtlandı.

Ejderha Kanı Reçinesinin Antioksidan değeri 2.897.11 μmol/g olarak tespit edildi !

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ ANTİOKSİDAN’I


Ejderha Kanı Reçinesi
cildin yenileme fonksiyonunu artırır ve bundan dolayı cildin kalitesi gözle görülür bir şekilde artar. Cildin elastikiyetini güçlendirir ve yüz hatlarını sıkılaştırır.

 

Ejderha Kanı Reçinesi bileşenlerinden olan Protoancianidinas Alkoloid (antioskidan) bilinen C vitamininden 20 kat, E vitamininden 50 kat daha tesirli olması bu reçineyi mükemmel doğal bir anti-aging maddesi yapmakta.

 

Ejderha Kanı Reçinesi yüksek anti-aging değerleri ile cildin yaşlanmasını geciktirir, cildin yenilenmesini ve canlı görünmesini destekler. Ejderha Kanı Reçinesi bilinen en yüksek antioksidan değerine sahip doğal bitki özlerinden olarak kabul edilmekte.

100 % doğal Ejderha Kanı Antioksidan Elixier

CiLDiNiZi YENiLEYiN ! ebediyen genç kalın….