HAKKINDA -

Ejderha Kanı ile cildinizi yenileyecek, daha sıkı, pürüzsüz, dolgun ve genç görünen bir cilde sahip olacaksınız. Her kadının hayali olan genç ve güzel görünmenin formülü bulundu. Amazon ormanlarında yetişen Croton Lechleri ağacından elde edilen özel reçine olan Ejderha Kanı özellikle kadınların ciltlerinin genç ve güzel görünmesini sağlıyor.

 

Angelina Jolie, Lady Gaga, Madonna, Victoria Backham gibi Hollywood yıldızlarının yeni cilt bakım trendi olan ejderha kanı “Sangre de Drago” veya “Dragon’s Blood” olarak da biliniyor. Güney Amerika’nın Amazon yağmur ormanlarında yetişen orta boy ağaç olan Croton Lechleri’den elde edilen doğal bir ağaç reçinesi olan Ejderha Kanı, yaşlanmayı geciktirici, sıvı yüz gerdirici, cildi nemlendirici ve nem oranını koruyucu, leke ve izleri giderici, sivilce gibi cilt problemlerinin çözümüne katkı sağlayıcı etkilere sahip eşsiz bir doğal kozmetik ürünü. İnce çizgi ve kırışıkları gözle görünür şekilde azaltan, yüz hatlarını belirgenleştiren Ejderha Kanı, Angelina Jolie’nin pürüzsüz ve genç görünen bir cilde sahip olmasının sebebi olarak defalarca basına yansımış durumda.

 

Bir çok dermatolog gibi, doğal ürünler konusunda tavsiyeleri ile bilinen Dr. Mehmet Öz’de Ejderha Kanı içerikli cilt bakım ürünlerini tavsiye ediyor. Bir damla Ejderha Kanı üç tam elmadan daha fazla doğal Antioksidan içeriyor Doğal Reçinenin bileşenlerinden olan Protoancianidinas Alkoloid bilinen C vitamininden 20 kat, E vitamininden 50 kat daha tesirli olması bu reçineyi mükemmel doğal bir anti-aging maddesi yapmakta.

 

Ejderha Kanı bilinen en yüksek anti-oksidan değerine sahip bitki türlerinden bir tanesi. Kozmetik sektörü bu değerli, nadir bulunan mucizevi doğal KAN’ın CİLT ve SAÇLAR için zengin özelliklerini tespit ettikten sonra, Ejderha Kanı (dragon’s blood) lüks Kozmetik Markaların vazgeçilmez DOĞAL KATKI MADDESİ haline gelmiş durumda.

Mc Elixier Ejderha Kanı Reçinesi Tanıtım Filmi

Mc Elixier Kullanmadan Önce ve Sonra

Mc Elixier Ejderha Kanı Ağacı Reçinesi